881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium duchowne i diecezję. Przed kościołem zbiórka na cele parafialnej grupy Caritas. Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.
  2. Dziś, 25 dnia miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo majowe z modlitwami przez wstawiennictwo błogosławionych małżonków Quattrocchi w intencji wszystkich rodzin naszej Parafii. Po nabożeństwie ucałowanie relikwii. Natomiast Msza Święta wieczorna będzie odprawiona w intencji Ks. Pawła z okazji urodzin. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy w intencji solenizanta.
  3. Od poniedziałku do środy w ramach nabożeństw majowych modlić się będziemy o urodzaje.
  4. We wtorek katecheza dla dorosłych po Mszy Świętej wieczornej.

Temat spotkania: „Główne prawdy wiary”.

  1. W czwartek o godz. 18.45 zapraszamy na spotkanie młodzież naszej Parafii.
  2. W tym tygodniu, o pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła, w piątek po Mszy Świętej wieczornej i nabożeństwie, prosimy mieszkańców ulic: Ustronie 1-7. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na kwiaty dla naszego Kościoła.
  3. Trwa miesiąc maj – miesiąc poświęcony Matce Najświętszej. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich Parafian na codzienne nabożeństwa majowe.  W tygodniu odprawiamy je o godz. 17.30, natomiast w niedziele, święta i uroczystości nabożeństwa o godz. 16.30.
  4. Od piątku rozpoczynamy nowennę przed zesłaniem Duch Świętego.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.30 zapraszamy na spotkanie członków Rady Parafialnej.
  6. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Po Mszach Świętych zapraszamy do wspólnej Adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.