881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1.       Dzisiejsza kolekta jest to kolekta specjalna na opłacenie ubezpieczenia naszego Kościoła, cmentarza, kaplicy cmentarnej i plebanii. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę. W przyszłą niedzielę zbiórka na cele CARITAS diecezji i parafii.
 2.       Dziś o godzinie 16.00 spotkanie Rady Parafialnej. Zapraszamy serdecznie wszystkich jej członków
  i prosimy o punktualne przybycie.
 3.       Klasy II (dzieci komunijne) proszę po zakończonej Eucharystii o pozostanie w kościele celem sprawdzenia obecności.
 4.       W poniedziałek, na godzinę 18.30 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania III roku przygotowania na ich spotkanie formacyjne.
 5.       We wtorek o godzinie 16.00 zbiórka zuchów.
 6.      W środę po porannej Mszy Świętej zapraszamy do modlitwy przez wstawiennictwo Św. Józefa a po wieczornej Mszy św. zapraszamy do wspólnej modlitwy w ramach Nowenny ku Czci MB Nieustającej Pomocy. Intencje do Nowenny można składać do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej lub u kapłana w zakrystii przed Mszą Św.
 7.      W czwartek o godz. 19.00 spotkanie grupy młodzieżowej, na które bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
 8.       W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po Koronce spowiedź dla wszystkich dzieci i młodzieży. O godz. 17.00 Msza Św. szkolna. Prosimy rodziców by przypominali swoim pociechom o tym obowiązku.
 9.      Spotkanie Marianek i dziewcząt, które chciałyby należeć do tej grupy w piątek po wieczornej Mszy Świętej. Ministranci mają swoje spotkanie w sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy też wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
 10.   O sprzątanie Kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców ulicy Baczyńskiego nr 1-17.
 11.   W ciągu całego tygodnia zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca, zawsze pół godziny przed poranną Mszą Świętą, zaś szczególnie zachęcamy do tego w niedzielę o godz. 8.30.
 12.   W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Dzień ten związany jest z odwiedzinami chorych
  i starszych parafian. Prosimy o zgłaszanie ich w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Prosimy także, by w miarę możliwości starać się dostrzegać takie osoby w swoim otoczeniu i dopomagać im w zaproszeniu kapłana z posługą sakramentalną.
 13.  W sobotę o godzinie 10.00 odbędzie się próba scholi parafialnej. Zapraszamy na nią wszystkie chętne dzieci. Zaś o godz. 13.30 zapraszamy na spotkanie grupy artystycznej. Liczymy, że tak jak w roku ubiegłym, będą się one cieszyć dużym powodzeniem.
 14.   Najbliższa sobota to także pierwszy dzień października. Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w nabożeństwach różańcowych, które będą sprawowane każdego dnia. Od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, zaś w niedzielę o 16.30. Za odmówienie całego różańca w kościele, publicznej kaplicy, w rodzinie, lub w stowarzyszeniu pobożnym można uzyskać odpust zupełny. Zachęcamy do uczestnictwa przede wszystkim dzieci, ich obecność będzie kontrolowana rozdawanymi obrazkami.
 15.   W przyszłą niedzielę zachęcamy do wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Nie będzie wtedy w naszej parafii kazania.
 16.   Także w przyszłą niedzielę, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie wszystkich członków Grupy Małżeńskiej, oraz nowe małżeństwa zainteresowane pogłębieniem formacji religijnej. Temat spotkania: Rodzina w prawie kościelnym i cywilnym.
 17.   Zachęcamy Parafian do zamawiania Mszy Św. na rok 2012. Szczególnie prosimy obchodzących jubileusze i rocznice o jak najszybszy kontakt z kancelarią parafialną.
 18.   Kopalnia poszukuje osób, które chciałyby wynająć mieszkanie dla poszkodowanych w ostatnim czasie mieszkańców Karbia.
 19.   Prosimy parafian o czynienie już porządków na cmentarzu. Szczególnie prosimy o usunięcie z grobów starych zniczy, wieńców i innych ozdób, aby uniknąć dużego gromadzenia śmieci przed Uroczystością Wszystkich świętych. Prosimy także o rozsądne korzystanie z wody, w związku z ostatnimi podwyżkami od nowego roku ulegnie zmianie oplata za wodę dokonywana przy rezerwacjach miejsc.