881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Pragniemy gorąco podziękować naszej młodzieży za podjętą posługę w czasie zeszłotygodniowych rekolekcji poewangelizacyjnych, a także wszystkim uczestnikom, którzy z tej posługi skorzystali. Dziękujemy z osobna wszystkim animatorom małych grup, muzycznym, fotogramom oraz posługującym liturgicznie.
 2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Za wszelkie ofiary złożone na ten cel serdecznie dziękujemy.
 3. Przed nami ostatni tydzień października, dlatego jeszcze goręcej zachęcamy was  do codziennego udziału w nabożeństwach różańcowych o 17.30. Na różaniec w ostatnią niedzielę października zapraszamy dziś o 16.15. Nabożeństwo to będzie połączone  z modlitwą przez wstawiennictwo bł. małżonków Marii i Alojzego Quattrocchi  oraz z ucałowaniem ich relikwii.
 4. W poniedziałek o 18.20 spotkanie dla gimnazjalistów z klas trzecich.
 5. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na katechezę dla dorosłych.
 6. Po środowej Mszy Świętej porannej o 7.30, zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 7. W czwartek o 18.45 w ramach spotkań dla młodzieży serdecznie zapraszam tych wszystkich, którzy w lipcu przyszłego roku planują udać się zorganizowanym wyjazdem na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Takie spotkania będą miał miejsce raz w miesiącu, zazwyczaj w ostatni czwartek miesiąca. Spotkania te, oprócz kosztów finansowych, są warunkiem uczestnictwa w wyjeździe. Osoby chętne prosimy o osobisty kontakt  z ks. Pawłem, który jest odpowiedzialnym za tę inicjatywę. Naprawdę warto!
 8. W piątek o 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zaraz po niej od 15.30 do 16.00 okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania;
 9. Po piątkowym nabożeństwie różańcowym o posprzątanie kościoła oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ulicy Czajkowskiego 1-20. Za wszelką pomoc i ofiarę już teraz dziękujemy.
 10. Zapraszamy dzieci i młodzież na spotkania:

Scholi w piątek o 16.00,                               – Ministrantów w sobotę o godz. 9.00,                     – Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00.

 1. W niedzielę 1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia Mszę Święte w następującym porządku: 9.00, 11.00 oraz 15.00 (na cmentarzu). Po ostatniej Mszy nabożeństwo z procesją na cmentarzu za zmarłych. O godz. 19.00 młodzież poprowadzi różaniec za wszystkich zmarłych zalecanych.   Także od soboty do niedzieli będzie można u młodzieży przy wejściu na cmentarz, jak co roku, złożyć wypominki (zlecki) za zmarłych.
 2. W kancelarii w godzinach urzędowania oraz w zakrystii można zakupić znicze Caritas w cenie 3 zł za sztukę.
 3. Organizujemy zapisy na wyjazd autobusowy do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Turzy Śląskiej na Noc Pokuty i wynagrodzenia, która odbędzie się  z 29/30 listopada (z niedzieli na poniedziałek). Koszt przejazdu to 30 zł. Zapisy wraz z wpłatą przyjmujemy w kancelarii w godzinach urzędowania.