881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. W te świąteczne dni zapraszamy do wspólnego przeżywania tajemnicy Bożego Narodzenia  w gronie rodziny i bliskich. Niech nikt nie czuje się w tym czasie zapomniany czy też osamotniony.
 2. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w duchowe oraz zewnętrzne przygotowania do przeżycia tych Świąt. Kapłanom za dyżur w konfesjonale, Ministrantom – w tym Panom Szafarzom – oraz Dzieciom Maryi za posługę liturgiczną. Starszym Ministrantom – na czele z Dawidem – za sprzątanie, mycie oraz pastowanie kościoła.  Panom za budowę stajenki oraz ustawienie dekoracji Bożonarodzeniowej, a elektrykom za założenie całej świątecznej iluminacji kościoła.
 3. Dziękujemy naszej Młodzieży za posługę rozprowadzania w naszej Parafii opłatków, świec oraz kalendarzy. Wam drodzy Parafianie za waszą serdeczność  i hojność podczas sprzedaży pierników – cegiełek – przeznaczonych na organizację wyjazdu młodzieży na Światowe Dni Młodzieży.
 4. 25 grudnia w I dzień Świąt Narodzenia Pańskiego – Msze Święte o 9.00, 11.00 i 17.00. Z racji dnia świątecznego nie ma Koronki do Bożego Miłosierdzia. Natomiast jeszcze dziś bardzo serdecznie zapraszamy o 16.30 na Nieszpory kolędowe połączone z ucałowaniem relikwii bł. Małżonków Quatrochcich. Kolekta dzisiejszego dnia przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
 5. 26 grudnia w II dzień Świąt Narodzenia Pańskiego – Msze Święte w porządku niedzielnym. Kolekta tego dnia jest przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 6. W niedzielę – 27 grudnia – przypada Uroczystość Świętej Rodziny, czyli nasz Parafialny Odpust. Suma Odpustowa będzie sprawowana o godzinie 11.00. Przewodniczyć jej będzie nasz Jubilat o. Hugolin Langkammer, a słowo Boże wygłosi ks. Maciej Sasiak, Zmartwychwstaniec, proboszcz z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Szombierkach. Tego dnia nieszpory odpustowe o 16.30.
 7. W środę o 17.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 8. W czwartek 31 grudnia ostatniego dnia starego roku Msza Święta dziękczynna o godzinie 17.00 a zaraz po niej nabożeństwo.
 9. W Nowy Rok Msze Święte w porządku niedzielnym, czyli o 9.00, 11.00 oraz 17.00.
 10. Odwiedziny duszpasterskie rozpoczniemy w sobotę 2 stycznia, dlatego dziś w informatorze załączyliśmy plan kolędy.
 11. Są jeszcze wolne intencje Mszalne w niedziele stycznia.