881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.
 2. Zapraszamy wszystkich parafian dziś na nieszpory kolędowe o godz. 16.30.
 3. Jutro obchodzić będziemy naszą doroczną uroczystość odpustową ku czci Św. Rodziny.

Sumę odpustową o godz. 11.00 odprawi i homilię wygłosi Ks. Infułat Paweł Pyrchała.

Jutro też, o godz. 16.30 nabożeństwo ku czci Św. Rodziny z indywidualnym błogosławieństwem Sakramentalnym. Zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie  małżonków z rodzinami do wspólnej modlitwy.

 1. W środę, po Mszy św. porannej Nowenna ku czci MB Nieustającej Pomocy, natomiast
  o godz. 16.30, na wspólne kolędowanie u żłóbka i przyjęcie szczególnego błogosławieństwa, zapraszamy wszystkie dzieci naszej parafii. Wspominamy w tym dniu Św. Młodzianków. Chcemy oddać cześć tym, którzy przelali krew za Chrystusa i prosić ich o wstawiennictwo dla wszystkich dzieci naszej parafii.
 2. W piątek o godzinie 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 3. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania naszej świątyni na święta. Dziękujemy za poświęcony czas i ofiary. W piątek o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy mieszkańców ul. Piecucha 2-8 (parzyste). Dziękujemy także za składane ofiary na wystrój naszego kościoła.
 4. W sobotę kończy się rok kalendarzowy. O godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza Św.
  na zakończenie roku podczas której kazanie wygłosi O. Hugolin. Po Mszy Świętej nabożeństwo z Błogosławieństwem Sakramentalnym.
 5. Odwiedziny duszpasterskie rozpoczniemy 2 stycznia. Szczegółowy plan kolędy można znaleźć w gablotce, informatorze lub na naszej stronie internetowej. Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać w kancelarii. W czasie kolędy zmienia się zawsze rytm odprawianych Mszy Św. prosimy
  o zapoznanie się ze szczegółowym planem intencji.