881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Przeżywamy dziś w Kościele Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która kończy czas przyjęcia Komunii Wielkanocnej.
 2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
 3. Dziś o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego i błogosławieństwem rocznych dzieci.
 4. Nabożeństwo majowe w dzisiejszą niedzielę zostanie odprawione w intencji wszystkich Matek naszej Parafii z okazji przypadającego dziś ich święta. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 5.  W tym tygodniu, w czwartek, obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa – Boże Ciało. Prosimy o to, by osoby odpowiedzialne za budowanie ołtarzy podeszły po Mszy świętej do Zakrystii. Prosimy także parafian o przyniesienie płatków kwiatów do sypania ich na drodze Najświętszego Sakramentu i przystrojenie okien domów na trasie procesji. W czwartek odprawimy Msze Święte o godz. 8.00 z procesją ulicami Bobrka, a także o godz. 11.00 i 17.00. W tygodniu następującym po Uroczystości, będziemy każdego dnia kończąc wieczorną Mszę św. wyruszać z procesją teoforyczną dookoła Kościoła.
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dostępne są nowe numery Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.
 7. Przypominamy, że okazja do spowiedzi jest zawsze 15 minut przed każdą Mszą Świętą oraz w piątek od 15.30 do 16.00 i w sobotę od 17.30.
 8. Zachęcamy wszystkich parafian do uczestnictwa w nabożeństwach majowych. Odprawiamy je codziennie w tygodniu o godz. 17.30.
 9. W piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
 10. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy parafian do udziału we Mszy Świętej wotywnej o godz. 7.00. Natomiast naszych starszych i chorych parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę 8 czerwca. Prosimy zgłaszać ich w kancelarii parafialnej lub w zakrystii. Początek odwiedzin o godz. 8.30.
 11. W sobotę obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Wszystkie dzieci naszej Parafii zapraszamy na piknik rowerowy organizowany przez naszą Parafię, Pana Kucharskiego, właściciela sklepu rowerowego na Bobrku oraz Fundację im. Ks. Pawła Krawczyka. W programie ujęto różnego rodzaju konkursy, gry i zabawy z nagrodami oraz skromny poczęstunek. Zapraszamy więc dzieci na swoich pojazdach i bez, do wspólnej zabawy. Początek o godz. 11.00.
 12. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca a w naszej parafii niedziela adoracyjna. Po Mszach Świętych o godz. 9.00  i 11.00 odprawimy wspólną Adorację. Uczestników wieczornej Mszy Świętej zapraszamy natomiast na nabożeństwo o godz. 16.30.
 13. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie członków grupy małżeńskiej.
 14. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko we wtorek od 8.00-16.00. W pozostałe dni jest nieczynna. Sprawy pilne załatwiamy o każdej porze.
 15. Dziękujemy wszystkim sprzątającym naszą świątynię. Dziękujemy za ofiary składane na kwiaty i wystrój naszego kościoła. W tym tygodniu o przygotowanie naszego kościoła na przyszła niedzielę prosimy mieszkańców ulicy Ustronie 1-7. Sprzątanie będzie w piątek po nabożeństwie majowym.