881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziękujemy wszystkim parafianom, który zaangażowali się w przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy za przygotowanie ołtarzy, za przystrojenie okien, podarowane kwiaty i płatki. Za wszystkie działania i każdą życzliwość, która pozwoliła nam godnie uczcić Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Jednocześnie zachęcamy do podjęcia czynnego udziału w nabożeństwach Oktawy Bożego Ciała, które odbywać się będą do czwartku włącznie po wieczornych Mszach Świętych.
 2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
 3. W środę 29 czerwca przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła, głównych patronów Diecezji Gliwickiej. Jest to jednocześnie dzień papieski Benedykta XVI. Tego dnia zbierzemy tradycyjną kolektę na potrzeby Stolicy Apostolskiej – tzw. Świętopietrze
 4. Również w środę w naszej diecezji obchodzimy dzień wdzięczności Bogu za 30 lat posługi biskupiej ks. Biskupa Jana Wieczorka. Tego dnia pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 5. W piątek 1 lipca obchodzimy Uroczystość NSPJ – Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Jest to także I piątek miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty,  udziału we Mszach świętych i Nabożeństwach.
 6. Koronka do Bożego Miłosierdzia Bedze w piątek o godzinie 15.00.
 7. W sobotę 2 lipca przypada Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
  i I sobota miesiąca. Tego dnia w godzinach porannych odwiedziny chorych i starszych parafian. Prosimy  o zgłaszanie ich w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 8. Są jeszcze wolne intencje Mszy św., we wtorek o godz. 7.00, w środę o godz. 7.00, w czwartek o godz. 7.00 i 18.00. Chętnych do zamówienia intencji zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.
 9. W tym tygodniu prosimy o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła mieszkańców ul. Konstytucji 2-16, parzyste.
 10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer Gościa Niedzielnego, Naszą Arkę oraz nasz parafialny informator.