881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii. Serdecznie dziękujemy młodzieży za dwie zbiórki zarówno na Papieskie Dzieło Nowego Tysiąclecia jaki i przed tygodniem na rzecz misji.
 2. W zeszłą niedzielę w naszej parafii miało miejsce licznie wiernych. Tego dnia w Liturgii uczestniczyło 636 osób, a Komunię Świętą przyjęło 239 osób. Dziękujemy za pomoc w tym dziele Ministrantom oraz Dzieciom Maryi.
 3. 3.     W poniedziałek o 18.15 w salce spotkanie dla gimnazjalistów klas trzecich. Natomiast we wtorek o 18.30 w kościele spotkanie dla gimnazjalistów klas drugich. Obecność obowiązkowa!
 4. 4.     We wtorek po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na katechezę  dla dorosłych.
 5. 5.      Zebranie trójek klasowych klas trzecich SP w środę o 16.00 na plebani.
 6. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00.
 7. Także w piątek po wieczornej Mszy świętej prosimy o ofiarę materialną  na kwiaty oraz pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Ustronie numery 8-13. Za składane ofiary dziękujemy!
 8. W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze tego dnia będą sprawowane w kościele 0 9.00 i 11.00 oraz o 15.00 na cmentarzu, w razie nie pogody w kaplicy cmentarnej. Tego samego dnia o 19.00 różaniec  za zmarłych na cmentarzu.
 9. Tego samego dnia od 9.00 do 15.00 na cmentarzu będzie prowadzona przez młodzież zbiórka zalecek za zamarłych, które będziemy odczytywać  na różańcu w pierwszym tygodniu listopada o 17:30. Kartki na zalecki  są już wyłożone przy ołtarzu Matki Bożej.
 10. W przyszłą niedzielę 2 listopada, czyli w pierwszą niedzielę miesiąca, przypada liturgiczne wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.  Z tego powodu niedzielę adoracyjną będziemy przeżywać 9 listopada.  Także zbiórka do puszek na potrzeby Caritas tego samego dnia. W zakrystii po Mszach i w tygodniu w kancelarii są dostępne znicze w cenie 3 zł za sztukę.
 11. Informujemy także, że na nieopłaconych grobach pojawią się informacje  i ponaglenia do zapłaty rezerwacji. Prosimy o ich uregulowanie w godzinach urzędowania kancelarii.
 12. Odwiedzając groby naszych bliskich zmarłych pamiętajmy nie tylko o pielęgnacji miejsc pochówków, lecz przede wszystkim o modlitwie,    która jest dla nich jedyną skuteczną pomocą. Zapraszamy więc do spowiedzi świętej i ofiarowania komunii świętych w ich intencji. Szczególną okazją  do sakramentu pokuty będzie dyżur w konfesjonale w czwartek od 18:30 do 20 oraz w piątek od 15.30 do 17.00.
 13. W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne na rok 2015. Prosimy przyszłorocznych Jubilatów i Solenizantów o rezerwacje już teraz.    Są jeszcze wolne trzy intencje w poniedziałek, czwartek oraz piątek.