881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziś kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii (pokolędowa). W przyszłą niedzielę kolekta na Seminarium i Diecezje. W przyszła niedzielę zbiórka przed kościołem na cele naszej parafialnej grupy Caritas. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa Nowenny ku czci MB Nieustającej Pomocy w każdą środę o godz. 17.30 i Koronki do Miłosierdzia Bożego w piątki o godz. 15.00.
 3. W tym tygodniu obchodzimy I piątek miesiąca.
 4. Okazja do Sakramentu Pokuty jest zawsze 15 minut przed Mszą Świętą oraz w piątek (w tym tygodniu) od godz. 15.30 do 17.00 i w sobotę o godz. 17.30.
 5. W sobotę (2 lutego) obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Święte tego dnia odprawimy o godz. 9.00 i 18.00.Na Mszę Świętą o godz. 9.00 prosimy o przyniesienie świec, które zwyczajowo tego dnia poświęcimy. Kolekta z tej Mszy będzie przeznaczona na siostry klauzurowe.
 6. W sobotę o godz. 10.00 prosimy starszych ministrantów i mężczyzn o pomoc przy demontażu dekoracji bożonarodzeniowej naszego kościoła.
 7. Spotkania dla dzieci klas II i ich rodziców odbędą się odpowiednio 5 i 6 lutego wg wcześniej ustalonych godzin.
 8. Zachęcamy parafian do zamawiania Mszy Świętych. Przypominamy, że wszystkie intencje są odnotowywane w kartotece rodziny.
 9. Kandydaci przygotowujący się do sakramentu bierzmowania uczestniczą obowiązkowo we Mszy Świętej w piątek o godzinie 17.00. Po Mszy Świętej spotkanie obowiązkowe kandydatów  do sakramentu bierzmowania dla klas III
 10. W piątek po Mszy Świętej wieczornej prosimy o pomoc w sprzątaniu Kościoła mieszkańców ulic: Plac na Bobrku, Wytrwałych, Jochymczyka, Żwirowej i Stalmacha. Prosimy i dziękujemy za ofiary składane na wystrój naszego kościoła.
 11.  Pragniemy również bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy posługują nam na plebanii i w jej otoczeniu. Dziękujemy za utrzymanie w czystości tych miejsc, które służą nam kapłanom i całej wspólnocie parafialnej. Dziękujemy za ofiarowany czas i poświęcenie. Bóg zapłać.