881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)

 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na zapłacenie środków opałowych zakupionych jesienią. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby diecezji i seminarium duchownego.
 2. Dziś o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie grupę małżeńską.
 3. W środę zapraszamy do udziału w Nowennie do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. Prośby i podziękowania można składać do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej.
 4. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach i Mszach św. wotywnych.
 5. W czwartek o godzinie 16.00 czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
 6. W piątek o godzinie 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 7. Spowiedź miesięczna dla dzieci
  I czwartek miesiąca – kl. V i VI g. 16.30
  I piątek miesiąca – kl. III i IV g. 15.00
  Spowiedź miesięczna dla młodzieży
  I czwartek miesiąca
  – kl. I i II gimnazjum – godz. 17.30
  – kl. III gimnazjum i liceum – godz. 18.30
 8. sobotę odwiedzimy naszych starszych i chorych parafian udzielając im Komunii Św. Można ich zgłaszać w zakrystii i kancelarii. Początek odwiedzin ok. godz. 8.30.
 9. W tym tygodniu prosimy o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła mieszkańców ulicy Pasteura nr 2-8 (parzyste). Po sprzątaniu zapraszamy na skromny poczęstunek na plebanii. Dziękujemy za składane przy tej okazji ofiary na kwiaty i wystrój naszego kościoła.
 10. Spotkania kandydatów do bierzmowania: w poniedziałek o godzinie 19.00 klasa III gimnazjum. Dzieci Pierwszokomunijne mają swoje spotkanie w czwartek o godzinie 17.00 – wszystkie grupy (w Kościele). Zajęcia z języka angielskiego w poniedziałek o godz. 19.30 (grupa dorosłych), zajęcia muzyczne z nauki gry na gitarze w sobotę o godz. 15.30, zajęcia artystyczne w sobotę o 14.00.
 11. Zachęcamy parafian do odwiedzin naszej strony internetowej. Można tam nie tylko sprawdzić intencje czy przeczytać ogłoszenia ale też zapoznać się z wieloma ciekawymi artykułami i dla duszy, i dla ciała… np. Jan Paweł II-wychowawca młodych i…wzór dla wychowawców.
 12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer Gościa Niedzielnego oraz nasz comiesięczny informator z ogłoszeniami i intencjami.
 13. Wszystkich parafian zapraszamy do udziału w pielgrzymce na Jasną Górę 15 marca 2011 roku. Zapisy w kancelarii parafialnej do 8 marca. Liczba miejsc ograniczona (należy podać: imię, nazwisko, adres zamieszkania, pesel). Koszt pielgrzymki ok 40 zł.