881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Za tydzień przeżywać będziemy niedzielę adoracyjną, dlatego nie będzie kazania a na zakończenie każdej Eucharystii będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa. Tego dnia po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na potrzeby parafialnej Caritas.
 2. Zgłoszenia dzieci do I komunii Świętej w roku 2016 przyjmowane są w kancelarii parafialnej w wtorek od godz. 8.00 do 16.00. Za głoszenie uważa się złożenie: deklaracji, aktu chrztu dziecka oraz wpłatę ustalonej kwoty na zakup paramentów liturgicznych dla dzieci i materiałów edukacyjnych. Sprawami I komunii zajmuje się Ksiądz Proboszcz.
 3. W poniedziałek o 18.20 spotkanie dla gimnazjalistów z klas trzecich.Zapisy młodzieży, która chce się przygotowywać do bierzmowania trwają do końca września u  ks. Pawła.
 4. Po środowej Mszy Świętej wieczornej, o 17.30, zapraszamy na Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek o 19.00 zapraszamy na Mszę Świętą w intencji młodzieży. Bezpośrednio przed nią będzie okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty.
 6. Od czwartku wraz z rozpoczęciem października zapraszamy codziennie  na nabożeństwa różańcowe o 17.30, zaś w niedzielę na 16.15. Do licznego udziału w nabożeństwach zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież.
 7. W piątek o 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Zaraz po niej od 15.30 do 16.00 okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania;
 8. W tym tygodniu przeżywać będziemy także pierwszy czwartek i piątek oraz pierwszą sobotę miesiąca. Każdego dnia poranna Eucharystia w intencjach wotywnych oraz nabożeństwa zaraz po nich. Od tego miesiąca ulega zmianie termin odwiedzin chorych i starszych parafian. Będzie on miał miejsce w każdy pierwszy piątek od 8.30. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku w kancelarii lub w zakrystii.                          W sobotę natomiast o 8.30 odbędzie się pierwsze spotkanie dla seniorów parafii.
 9. Po piątkowej Mszy wieczornej o posprzątanie kościoła oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ulicy Piecucha 12, 12a, 12b I, 12b II. Za wszelką pomoc już teraz dziękujemy.
 10. Zapraszamy dzieci na spotkania:

Scholi w piątek o 16.00

Ministrantów w sobotę o godz. 9.00,

Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00.

 1. W kancelarii Parafialnej można już zamawiać urodzinowe i jubileuszowe Msze Święte na rok 2016.
 2. W  tym roku zgodnie z decyzją Rady Parafialnej zbiórka na opał jest ofiarą kopertową, którą możemy składać w dowolnie przez siebie wybranym terminie od października do marca.
 3. Od października wracamy także do katechez dla dorosłych. Będą się one miały miejsce w każdy drugi i czwarty wtorek miesiąca po Mszy wieczornej na plebanii.