881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Bardzo serdecznie dziękujemy za wpłaty na Remontowy Fundusz Odnowy Naszej Świątyni i za wszelkie inne ofiary, w tym za dzisiejszą kolektę.
 2. Za tydzień zbiórka na potrzeby parafialnej grupy charytatywnej.
 3. W poniedziałek po Mszy Świętej porannej nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Moli.
 4. W poniedziałek o godz. 18.15 zapraszamy do salki na plebanii na spotkanie w ramach Kursu Alpha.
 5. We wtorek o 16.45 zbiórka dla ministrantów, a o 16.30 serdecznie zapraszamy rodziców Kandydatów i nowych Marianek na spotkanie w salce na plebanii.
 6. W środę po porannej Mszy Świętej zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 7. We wtorek, środę i czwartek po Mszach Świętych wieczornych do 19.30 okazja do spowiedzi przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
 8. W czwartek zapraszamy do udziału w Marszu Wszystkich Świętych. Rozpoczęcie nieszporami w kościele WMNP na Rynku o 19.30 i procesja do kościoła Świętej Trójcy.
 9. Dla dzieci przebranych za świętych przewidziane są nagrody.
 10. W piątek – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o godz. 9.00, 11.00 oraz 15.30. O godzinie 15.00 na cmentarzu Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz błogosławieństwo lampek, zniczy i kwiatów na groby. Po Mszy popołudniowej tradycyjnie wyruszymy z procesją do czterech stacji cmentarza. Tego dnia od 8.00 do 15.00 młodzież naszej Parafii przy głównym wejściu na cmentarz będzie zbierać wypominki za zmarłych. W tym także czasie młodzież prosić będzie o ofiarę na dalsze prace remontowe konieczne do wykonania na naszym cmentarzu. Tego dnia o 18.00 zapraszamy na różaniec za zmarłych na cmentarzu parafialnym.
 11. Od 2 do 8 listopada o godz. 17.30 będziemy uczestniczyć w różańcu za zmarłych zalecanych. W niedzielę, 3 listopada, różaniec za zmarłych o godz. 8.30.
 12. Kartki na zalecki (wypominki) za zmarłych złożone są na ołtarzu NSPJ. Prosimy o czytelne wypisywanie, najlepiej drukowanymi literami.
 13. Kartki prosimy oddawać z prośbą o modlitwę w zakrystii naszego kościoła. Dziękujemy za składane przy tej okazji ofiary.
 14. W zakrystii można nabyć znicze Caritas w cenie 3 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na dzieła charytatywne w diecezji.
 15. W sobotę, 2 listopada, od 9.30 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych i starszych parafian. Zapisy przejmujemy do czwartku w zakrystii lub kancelarii.
 16. Seniorów na tradycyjne śniadanie zapraszamy 9 listopada, po Mszy Świętej porannej.
 17. W niedzielę, 3 listopada, zapraszamy na Nieszpory za zmarłych o godz. 16.30.
 18. Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę 1 listopada od południa i przez cały Dzień Zaduszny, mogą dostąpić odpustu zupełnego, który można ofiarować jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące. Można go uzyskać tylko jeden raz w ciągu dnia. Warunki odpustu: stan łaski uświęcającej i przystąpienie do Komunii Św.; ponadto należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę i dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
  W dniach od 1 do 8 listopada, wierni, którzy pod warunkami jak wyżej pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych choćby tylko w myśli, zyskują odpust zupełny, który może być ofiarowany za zmarłych. W inne dni roku odpust jest cząstkowy.
 19. Mamy 10 miejsc na pielgrzymkę do Częstochowy w piątek, 8 listopada. Zapisy w zakrystii.
 20. O składanie ofiary na środki czystości do mycia kościoła prosimy mieszkańców Zabrzańskiej. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na ten cel.
 21. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorek i w czwartek od 8.00 do 16.00.
 22. W tym tygodniu odwołane są dyżury duszpasterskie.
 23. Są jeszcze wolne intencje w listopadzie i grudniu. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią.
 24. W poniedziałek rozpoczynamy remont organów. Stan techniczny instrumentu wymaga natychmiastowego rozpoczęcia gruntownych prac. W związku z tym instrument będzie wyłączony z użytku. Kolekty specjalne – kopertowe – na remont organów będą miały miejsce 17 listopada, 15 grudnia, 12 stycznia, 16 lutego, 15 marca, 19 kwietnia, 17 maja i 14 czerwca.
 25. W miarę potrzeb okres zbiórek będzie wydłużony, bo na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie określić w 100% potrzebnej kwoty. Na dzień dzisiejszy potrzebujemy 50 tys. zł.
 26. Remont rozpoczynamy ze środków własnych, dlatego dziękujemy za każdą ofiarę. Wykonawca, po negocjacjach, zgodził się na ratalny system zapłaty.
 27. W ubiegłą niedzielę odbyło się liczenie wiernych. Frekwencja mieszkańców Bobrka wynosi 10%, jak przed rokiem.