881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
1. Dziękujemy wszystkim tym, którzy swoją pracą i ofiarowanym czasem przyczynili się do uroczystego przeżywania Mysteriów Paschalnych w naszej Parafii, szczególnie naszym Ministrantom za mycie i pastowanie kościoła,             osobom odpowiedzialnym za postawienie i dekorowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, za wszystkie ofiary składane na różne cele w czasie całego Triduum Paschalnego, naszym Kościelnym za posługę w zakrystii oraz pani Organistce za prowadzenie śpiewów, Dzieciom Maryi oraz Ministrantom za czuwanie przy Bożym Grobie. Na końcu – jako kapłani – dziękujemy także za składane nam – różnymi sposobami – życzenia z okazji naszego kapłańskiego święta i Świąt Wielkanocnych!
2. Wyrażamy także serdeczne podziękowania dla Fundacji działającej  przy Fabryce Wełny Mineralnej PETRALANA za podarowanie paczek świątecznych dla ubogich rodzin i dla dzieci. Dziękujemy także Panu Piotrowi                za pomoc w ich rozwożeniu.
3. Zapraszamy dziś na Nieszpory Wielkanocne 0 godz. 16.30.
4. W jutrzejszy Poniedziałek, obchodzimy jako drugi dzień Świąt Wielkanocnych. W naszej Parafii Msze Święte odprawimy jak w Niedzielę, czyli o godz. 9.00, 11.00 i 17.00.
5. Kancelaria parafialna będzie czynna w dotychczasowych godzinach od czwartku. We wtorek kancelaria będzie czynna od 10.00 do 16.00.
6. W środę po Mszy Świętej wieczornej, o 17.30, zapraszamy na Nowennę  do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
7. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00, a zaraz po niej okazja do skorzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 16.00.
8. Po piątkowej Mszy Świętej wieczornej o pomoc w sprzątaniu kościoła oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ul. Konstytucji 28-72 oraz 35-55. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na ten cel.
9. Młodzież z trzecich klas gimnazjum będzie miała pierwszą próbę generalną w piątek o godz. 18.30 w kościele, a do Sakramentu Pokuty przystąpią   w sobotę o godz. 15.00. Obecność na tych spotkaniach jest obowiązkowa.
10. Z racji Pierwszego piątku i pierwszej soboty rano zapraszamy na Msze wotywne ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Niepokalanego Serca Maryi. Zaraz po nich będą miały miejsce nabożeństwa. Ponieważ obchód osób chorych i starszych odbył się w zeszły piątek nie będzie go w tym miesiącu.
11. W sobotę o 10.00 spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych.
12. Na rozdawanych ostatnio deklaracjach widnieje numer konta bankowego, lecz do czasu stosownego ogłoszenia  jest ono nieaktualne. Prosimy wpłat dokonywać na numer konta podany na stronie internetowej naszej Parafii  lub pierwszej stronie Informatora oraz osobiście w kancelarii.