881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary już teraz dziękujemy. Za tydzień niedziela adoracyjna. Po Mszach świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
 2. W poniedziałek o 18.15 w salce spotkanie dla gimnazjalistów klas trzecich.
 3. Przez cały miesiąc październik Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy rano w środę o 7.30
 4. Od środy rozpoczyna się miesiąc październik, który jest w szczególny sposób poświęcony Maryi – Matce Bożej poprzez modlitwę różańcową. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o 17.30, natomiast w niedzielę o godz. 16.30. Zapraszamy na nabożeństwa do świątyni. Gdy to nie jest możliwe zachęcamy do odmawiania Różańca w domu, w gronie rodziny. Błogosławieństwo różańców na pierwszym tegorocznym nabożeństwie. W tym dniu także otrzymają swoje różańce dzieci z klas III przygotowujące się do I Komunii Świętej.
 5. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy czwartek i piątek oraz pierwszą sobotę miesiąca. Msze wotywne o godz. 7.00 natomiast nabożeństwa zaraz po nich o godz. 7.30.
 6. W pierwszą sobotę od 8.30 obchód osób chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.
 7. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00. Po niej do 16.00 okazja do spowiedzi świętej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
 8. W piątek, po nabożeństwie różańcowym, prosimy o ofiarę materialną na kwiaty oraz pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańców                  ul. Piecucha 2, 2a, 4, 4a, 6, 6a, 6b, 8. Za składane ofiary dziękujemy!
 9. Spotkania grup parafialnych: Schola w piątek po nabożeństwie około 18.00, w sobotę Dzieci Maryi o 9.00, a Ministranci o 10.00. Chętnych do włączenia w ich działalność zapraszamy na spotkania.
 10. W kancelarii parafialnej można zamawiać intencje mszalne na rok 2015. Prosimy przyszłorocznych Jubilatów i Solenizantów o rezerwacje Mszy Świętych już teraz.
 11. Na terenie naszej parafii odbędą się spotkania zatytułowane „Zdrowe żywienie dla dzieci i starszych”. 30 września o 16.30 spotkanie przeznaczone dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, natomiast dorośli będą mieli okazje uczestniczyć w nim dopiero               7 października 0 godz. 16.00.