881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)

1.    Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. W przyszła niedzielę kolekta na Seminarium i Diecezje. Przed kościołem zbiórka na cele parafialnej grupy Caritas.
2.    W czwartek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Czcimy Chrystusa Pana –  Światłość świata i Jego Matkę. W tym dniu poświęcamy świece gromniczne. Prosimy, by na Mszę Świętą przynieść ze sobą świece. W tym dniu przed kościołem zbiórka do puszek na siostry klauzurowe. Msze Święte w tym dniu odprawimy o godz. 7.00 i 18.00.
3.    W tym tygodniu obchodzimy I piątek i I sobotę miesiąca. Zapraszamy na Msze Święte i nabożeństwa wotywne.
4.    W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Po koronce okazja do spowiedzi do godz. 16.30.
5.    W sobotę z posługą sakramentalną odwiedzimy parafian chorych i w podeszłym wieku. Prosimy o zgłaszanie ich w zakrystii i kancelarii parafialnej.
6.    W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca nie będzie kazania. Zapraszamy parafian do wspólnej Adoracji Najświętszego Sakramentu: w sobotę od godz. 17.30, po niedzielnych Mszach Świętych dopołudniowych i o godz. 16.30 przed wieczorną Eucharystią.
7.    Rozpoczynają się ferie. W nadchodzącym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna we wtorek i czwartek. Sprawy kancelaryjne będziemy załatwiać pół godziny po każdej Mszy Świętej. W sobotę i niedzielę kancelaria jest nieczynna. W sprawach pilnych prosimy o korzystanie z naszego parafialnego telefonu komórkowego: 692-33-49-03
8.    O pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła parafialnego, w piątek o godz. 17.00, prosimy w tym tygodniu mieszkańców ulicy Ustronie 8-13. Dziękujemy za  wszelkie ofiary składane na kwiaty i wystrój Kościoła.
9.    Zachęcamy Parafian do zamawiania Mszy świętych zarówno za zmarłych jak i żyjących. W tym tygodniu mamy wolną intencję w  przyszłą sobotę o godz.18.00.