881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dziś przeżywamy III niedzielę Wielkiego Postu. Kolekta przeznaczona  jest na potrzeby Parafii. Dziękujemy za wszelkie składane przy tej okazji ofiary.
 2. Pragniemy podziękować za pomoc w przeprowadzaniu naszych Półkolonii Zimowych. Młodzieży: Dawidowi, Sandrze, Adriannie, Ewelinie, Sandrze, Natalii, Andrzejowi, Remigiuszowi, Łukaszowi za sprawowaną opiekę nad dziećmi oraz Panu Krystianowi za zajęcia sportowe. Paniom: Teresie, Magdalenie, Katarzynie oraz Bożenie za przygotowanie posiłków. Dzieciom zaś za bezpieczny udział i zabawę.
 3. Dziś o 15.45 zapraszamy na międzyparafialną Drogę Krzyżową naszymi ulicami. Przejdziemy z Bobrka na Karb, gdzie na zakończenie Drogi Krzyżowej o 17.00 będą miały miejsce Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, dlatego dzisiaj nie będzie Gorzkich Żali  w naszej Parafii.
 4. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne. W przyszłą niedzielę wyjątkowo Gorzkie Żale zaśpiewamy rano 0 8.30 zamiast różańca. W piątki  na Drogę Krzyżową dla dzieci i młodzieży o 16.30 a dla dorosłych o 17.30. Kartki na zalecki za zmarłych do Drogi Krzyżowej są wyłożone na ołtarzu Matki Bożej obok skarbony. Wypełnione karty można oddawać w zakrystii lub w kancelarii. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane przy tej okazji.
 5. W poniedziałek o 18.15 w kościele spotkanie dla gimnazjalistów z klasy III  oraz młodzieży wyjeżdżającej na weekendowe Rekolekcje Ewangelizacje do Zabrza.
 6. Jeszcze półtora tygodnia nie będzie naszej organistki Pani Natalii z powodu jej urlopu, dlatego większość Mszy wieczornych będzie bez udziału organisty.
 7. W środę o 17.30 zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 8. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek i piątek oraz pierwszą sobotę miesiąca. W te dni Msze Święte poranne będą Mszami wotywnymi, a zaraz  po nich będzie miało miejsce nabożeństwo. Serdecznie zapraszamy.
 9. W pierwszy czwartek o 18.00 zapraszam młodzież naszej Parafii na  Mszę Świętą sprawowaną w ich intencji oraz w ich intencjach.

10. W pierwszy piątek miesiąca od 8.30 odwiedziny starszych i chorych parafian. Zgłoszenia i zapisy przyjmujemy do czwartku włącznie w kancelarii   w godzinach urzędowania lub w zakrystii u kościelnych.

 1. W pierwszą sobotę nie będzie śniadania dla seniorów z racji Wielkiego Postu.
 2. W piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zaraz po niej od 15.30 do 16.00 okazja do spowiedzi świętej dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
 3. Po piątkowej Drodze Krzyżowej o posprzątanie kościoła oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców Osiedla Pod Brzozami  oraz Starej Cynkowni. Za wszelką pomoc i ofiarę już teraz dziękujemy.
 4. Już za tydzień rozpoczynamy Parafialne Rekolekcje Wielkopostne prowadzone przez ks. Mirosława Potockiego wraz ze Wspólnotą Przymierza Rodzin „Mamre”. Potrwają one do środy 9 marca. Plan Rekolekcji  pojawił się na plakatach, jest umieszczony na stronie internetowej Parafii oraz na ulotkach, które znajdują się z tylu kościoła.