881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby seminarium i diecezji a przed kościołem zbiórka do puszek na cele parafialnej grupy Caritas.
  2. W środę – Dzień Dziecka – na Mszę św. i Nowennę zapraszamy dzieci należące do wszystkich grup parafialnych: Marianki, Ministrantów, Scholę, Zuchy, Grupę Artystyczną. Po Nabożeństwie zaś zapraszamy na plac plebanii, gdzie będą dla nich zorganizowane gry, zabawy oraz grill.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje.
  4. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcamy parafian do skorzystania z Sakramentu Pokuty oraz udziału we Mszach św. wotywnych i nabożeństwach.
  5. W sobotę odwiedzimy parafian chorych i podeszłym wieku udzielając im Komunii św., prosimy o zgłaszanie chętnych w zakrystii i kancelarii.
  6. W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy do wspólnej modlitwy. Po Koronce okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży.
  7. W tym tygodniu prosimy o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła mieszkańców ul. Jochymczyka 1-13, Żwirowej 1-9 i Stalmacha nr 1-6.
  8. Przypominamy o terminach spotkań grup parafialnych: Marianki w piątek o godz.16.00, ministranci w sobotę o godzinie 9.00, schola w sobotę o godz. 10.00, zuchy w sobotę o godzinie 11.00. Spotkania artystyczne w sobotę o godz.13.00, nauka gry na gitarze o godz. 15.30.
  9. Zachęcamy parafian do zamawiania Mszy Świętych. Są jeszcze wolne intencje mszalne w miesiącu czerwcu.
  10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer Gościa Niedzielnego oraz nasz parafialny informator.