881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. W dzisiejsza niedzielę świętujemy Uroczystość Odpustową ku czci Świętej Rodziny. Sumie odpustowej  przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi ks. Bp Jan Wieczorek. Dokona także aktu wprowadzenia relikwii Błogosławionych Małżonków Quattrochcii do oficjalnego kultu w naszym Parafialnym Kościele.
  2. We wtorek kończymy Rok Pański 2013. Wszystkich Parafian zapraszamy na Mszę Świętą i nabożeństwo na zakończenie roku. Dziękujmy wspólnie Panu Bogu za wszelkie dobro jakiego doświadczyliśmy od Niego w mijającym roku.
  3. W środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – NOWY ROK. Msze Święte odprawimy jak w każdą niedzielę: o godz. 9.00, 11.00 i 17.00.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy wszystkich na Msze Święte wotywne i nabożeństwa.
  5. Od czwartku, 2 stycznia, rozpoczniemy coroczne odwiedziny duszpasterskie. Plan odwiedzin znajduje się w gablotkach, na naszej stronie internetowej oraz w informatorze. Prosimy o przygotowanie stołu: obrus, krzyż, świece oraz woda święcona. Tematem tegorocznych odwiedzin będzie „ŻYCIE SAKRAMENTALNE NASZYCH RODZIN ORAZ ICH WIĘŹ Z KOŚCIOŁEM PARAFIALNYM”. Liczymy jako duszpasterze na Waszą otwartość i dobre rady. Dziękujemy równocześnie za wszystkie Wasze ofiary składane na potrzeby naszej Parafii. To dzięki Waszej ofiarności dokonujemy wielu pozytywnych zmian i poprawiamy wizerunek naszej Parafii, nie tylko na Bobrku ale i w całym Bytomiu.
  6. W piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  7. Po Mszy Świętej wieczornej prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła i ofiarę na wystrój naszej świątyni mieszkańców ul. Stalowej i Pasteura (numery parzyste i nieparzyste)
  8. Na czas kolędy zawieszone są sobotnie spotkania ministrantów i dzieci Maryi a także spotkania młodzieżowe. W czasie kolędy kancelaria parafialna będzie czynna tylko we wtorki i czwartki od godz. 8.00 do 16.00.
  9. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna. Zachęcamy, wszystkich parafian, do Adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie po Mszach Świętych.