881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. W poniedziałki po Mszach Świętych nabożeństwo przez wstawiennictwo Świętych, których relikwie są przechowywane i czczone w naszej świątyni.
 2. W środy po Mszach Świętych zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 3. W III piątek miesiąca /19 lipca/ Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Po Koronce okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania do godz. 16.00.
 4. Chrzty w naszej Parafii mają miejsce w trzecią niedzielę miesiąca o godz. 11.00. W sobotę poprzedzającą uroczystość, nauka przedchrzcielna o godz. 18.00 w domu Świętego Józefa. Wszystkie formalności do tego czasu muszą być uregulowane w Kancelarii Parafialnej.
 5. W soboty o 16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu wprowadzająca w dobre przeżycie niedzieli.
 6. W pierwszą niedzielę lipca, z racji niedzieli adoracyjnej, uczestników Mszy wieczornej zapraszamy na Nieszpory i Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 16.30. Po Mszach Świętych zbiórka do puszki na cele charytatywne parafii.
 7. W pierwszy czwartek i piątek lipca zapraszamy na poranne Msze i nabożeństwa wotywne. Odwiedziny chorych od 8.00 /chętnych prosimy zgłaszać telefonicznie lub w zakrystii po Mszach Świętych/. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.30. W pierwszą sobotę po Mszy Świętej porannej zapraszamy seniorów i członków róż różańcowych na śniadanie do Domu Świętego Józefa.
 8. 13 lipca (sobota) zapraszamy na Różaniec Fatimski o godz. 17.30.
 9. W niedzielę 28 lipca obchodzić będziemy Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.
 10. Także 28 lipca (niedziela) odbędzie się po Mszach Świętych o 9.00 i 11.00 nabożeństwo z błogosławieństwem pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa
 11. Zachęcam wszystkich parafian do indywidualnej modlitwy w kościele w ciągu dnia.
 12. Zapraszam do zamawiania intencji Mszy Świętych. Są jeszcze wolne intencje w drugim półroczu.
 13. Dziękuję za wszelkie składane ofiary. Wszystkich, którzy korzystają z naszej transmisji internetowej, pragnę poinformować o konieczności modernizacji naszego komputera. Mogą wystąpić przerwy w nadawaniu on-line. Chcących wesprzeć nasze prace proszę o wpłatę na konto parafii z dopiskiem ‘transmisja”. Za każdą złotówkę serdeczne Bóg zapłać!
 14. W KANCELARII MOŻNA ZAMAWIAĆ INTENCJE MSZALNE NA ROK 2025.

Porządek Mszy świętych: niedziela godz. 9.00 i 11.00

poniedziałek, środa, piątek godz. 7.00

wtorek, czwartek, sobota godz. 17.00

 1. Wszystkim Parafianom życzymy udanego letniego wypoczynku. Przypominamy, że czas wakacyjnych wyjazdów nie zwalnia z obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej.