881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej Parafii z przeznaczeniem na zapłacenie rachunków za energię elektryczną (rachunek wynosi 1850 zł). W przyszłą niedzielę przed Kościołem zbiórka na Caritas diecezji i parafii.
 2. Od poniedziałku przez cały miesiąc październik zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszej Parafii odprawimy od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 8.30 i 16.30. W razie niemożności przybycia do kościoła, zachęcamy parafian do odmawiania różańca w domu, czy to indywidualnie, czy w gronie rodziny. W poniedziałek na pierwszym nabożeństwie poświęcimy i rozdamy różańce dzieciom z klasy II, które przygotowują się do I Komunii Świętej.
 3. W środę, na godz. 7.30 zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można składać przed Mszą Św. w zakrystii.
 4. W tym tygodniu obchodzić będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Zapraszamy na Msze Święte wotywne o godz. 7.00, a po nich na nabożeństwa.
 5. W piątek o godzinie 15.00 odmówimy tradycyjnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Po „koronce” okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania dla dzieci, młodzieży i dorosłych, do godz. 17.00. Prosimy by dzieci nie odkładały spowiedzi na niedzielę a przede wszystkim zachęcamy parafian, starszych i młodszych, do praktyki dziewięciu pierwszych piątków miesiąca.
 6. W piątek na Mszę Świętą o godz. 17.00 zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjum (klasy I-III)). Po Mszy Św. spotkanie z ks. Markiem w salce katechetycznej.
 7. Dziękujemy wszystkim osobom, które angażują się i pomagają w utrzymywaniu naszej świątyni w czystości. Dziękujemy także tym, którzy swoimi ofiarami umożliwiają nam zakup kwiatów do wystroju naszego kościoła. 

W tym tygodniu, w piątek, po nabożeństwie różańcowym, prosimy o pomoc w sprzątaniu, mieszkańców ul. Ustronie 1–7.

 1. W sobotę odwiedzimy z posługą duszpasterską naszych chorych i starszych parafian. Prosimy zgłaszać ich w kancelarii parafialnej lub w zakrystii do czwartku włącznie. Początek odwiedzin o godzinie 8.30.
 2. W przyszłą sobotę ze względu na odwiedziny chorych nie odbędą się zbiórki Ministrantów i Marianek.
 3. W sobotę zapraszamy natomiast dzieci na próbę scholii o godz. 10.00 i zajęcia artystyczne o godz. 13.00.
 4. Przypominamy wszystkim Parafianom, że zaświadczenia i przekazy wydajemy w kancelarii we wtorki i czwartki od godz. 8.00 do 16.00. Zaświadczenia na rodziców chrzestnych otrzymuje się tylko i wyłącznie po rozmowie z Ks. Proboszczem na środowym dyżurze (g.18.00-19.00). Tylko sprawy pogrzebowe i cmentarne załatwiamy poza godzinami kancelaryjnymi.
 5. Spotkanie grupy małżeńskiej odbędzie się w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Świętej. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie pary.
 6. Zachęcamy parafian do zamawiania Mszy św. za żyjących i zmarłych ze swoich rodzin. Przyjmujemy już w kancelarii parafialnej intencje na rok 2013.