881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. Przeżywamy dziś w naszej Parafii Uroczystość odpustową . Sumie odpustowej o godz. 11.00 przewodniczy i kazanie głosi O. Hugolin Langkammer. O godz. 16.30 nabożeństwo ku czci Św. Rodziny z indywidualnym błogosławieństwem Sakramentalnym. Zapraszamy wszystkich parafian a szczególnie  małżonków z rodzinami do wspólnej modlitwy.
  2. W poniedziałek , 31.12.2012r.,  kończy się rok kalendarzowy. O godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza Święta na zakończenie roku. Po Mszy Świętej nabożeństwo z Błogosławieństwem Sakramentalnym.
  3. Odwiedziny duszpasterskie rozpoczniemy 2 stycznia. Szczegółowy plan kolędy można znaleźć w gablotce, informatorze lub na naszej stronie internetowej. Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać w kancelarii. W czasie kolędy zmienia się zawsze rytm odprawianych Mszy Św. prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym planem intencji.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do udziału we Mszach Świętych i nabożeństwach wotywnych.
  5. W piątek po Mszy Św. wieczornej prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Stalowej i Pasteura.
  6. W niedzielę, 6. Stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Zachęcamy do udziału we Mszach Św., które sprawowane będą wg porządku niedzielnego. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na Misje.
  7. Zapraszamy na nabożeństwa Nowenny ku czci MB Nieustającej Pomocy w każdą środę i Koronki do Miłosierdzia Bożego w piątki o godz. 15.00.
  8. Naszych starszych parafian odwiedzimy z posługą duszpasterską 9 lutego od godz. 8.30.
  9. Kandydaci klas III gimnazjum, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania uczestniczą obowiązkowo we Mszy Świętej w piątek o godzinie 17.00