881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
  1. Dziękujemy wszystkim tym, którzy swoją pracą i ofiarowanym czasem przyczynili się do uroczystego przeżywania Misteriów Paschalnych w naszej Parafii.
  2. Zapraszamy dziś wszystkich Parafian na Nieszpory Wielkanocne o godz. 16.30.
  3. Jutrzejszy Poniedziałek, obchodzimy jako drugi dzień Świąt Wielkanocnych. W naszej parafii Msze Święte odprawimy: o godz. 9.00, 11.00 i 17.00.
  4. Kancelaria parafialna będzie czynna w normalnych godzinach od czwartku.
  5. W tym tygodniu obchodzimy pierwsze: czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Zapraszamy wszystkich parafian na Msze Święte wotywne i nabożeństwa.
  6. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła parafialnego, w piątek po Mszy Świętej wieczornej, prosimy mieszkańców ulicy Konstytucji 28-72 (numery parzyste). Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na kwiaty i wystrój naszego Kościoła parafialnego.
  7. Zapraszamy na nabożeństwa: w środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna ku czci MB Nieustającej pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, w niedzielę o godz. 8.30 różaniec.
  8. W sobotę o godz. 9.30 zapraszamy do pierwszej spowiedzi dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami.
  9. W przyszłą niedzielę obchodzimy I niedzielę miesiąca i zarazem Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W naszej Parafii to niedziela Adoracji Najświętszego Sakramentu. Po każdej Mszy świętej odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 16.30 odprawimy nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  10. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, w Poniedziałek Wielkanocny na KUL, a w przyszłą niedzielę na potrzeby CARITAS.