881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Nie obowiązuje już limit osób w kościele, nadal natomiast trzeba zasłaniać usta i nos. Bardzo prosimy by miejsca w kościele zajmować od pierwszych ławek.
 2. Ogólna dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii zostaje odwołana z dniem 7 czerwca br. Równocześnie Biskup Gliwicki udziela dyspensy od wspomnianego obowiązku osobom starszym, z objawami infekcji i tym, które czują obawę przed zarażeniem.
 3. Przez cały miesiąc czerwiec zachęcamy do modlitwy Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. W poniedziałek po Mszy Świętej porannej nabożeństwo z modlitwami przez wstawiennictwo św. Joanny Beretty Moli.
 5. W środę po Mszach Świętych zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na poranne Msze wotywne i nabożeństwa zaraz po nich.
 7. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 16.00.
 8. W sobotę o 17.00 zapraszamy na Adorację Najśw. Sakramentu wprowadzającą w dobre przeżycie niedzieli.
 9. W następną niedzielę przeżywać będziemy niedzielę adoracyjną, w związku z czym zapraszamy naNieszpory o godz. 16.00.
 10. Za tydzień także kończy się czas przyjmowania Komunii Świętej Wielkanocnej.
 11. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy w kościele w ciągu dnia. W poniedziałki kościół jest zamknięty w celu pełnej dezynfekcji wszystkich ławek. Na bieżąco w naszym kościele dezynfekowane są ławki z obu stron.
 12. Miejscem spowiedzi nadal jest odpowiednie przygotowane pomieszczenie w budynku plebanii. Wszystkich chcących się wyspowiadać prosimy o zgłoszenie się przez domofon (przycisk „Spowiedź”) lub skorzystanie z telefonu duszpasterskiego (881 776 552). Bez wcześniejszego umówienia niemożliwa jest spowiedź bezpośrednio przed Mszą lub nabożeństwem.
 13. Kancelaria parafialna jest czynna we wtorki od 8.00 do 16.00. Poza wtorkami wszelkie sprawy załatwiamy przez telefon duszpasterski – komórkowy: 881 776 552. Telefon stacjonarny jest nieczynny. Pozostajemy jako duszpasterze do stałej dyspozycji wiernych. Spotkania, rozmowy czy inne formy wsparcia prosimy umawiać telefonicznie.
 14. Zawieszone są cotygodniowe zbiórki na środki czystości. Indywidualne ofiary oraz wszelkie inne prosimy składać do skarbony z tyłu kościoła (przy tablicy ogłoszeń) lub przekazywać bezpośrednio na konto parafii. Do skarbony można także składać ofiary mszalne (ze wskazaniem intencji). Ze względów bezpieczeństwa kolektę (przeznaczoną na stałe wydatki parafii) prosimy składać do przygotowanego koszyka. Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękujemy.
 15. Są jeszcze wolne intencje w czerwcu: 08.06, 06, 12.06, 17.06 o 7.00, 18.06 o 7.00, 19.06 o 7.00, 20.06 o 8.00, 23.06 o 7.00, 24.06 o 7.00, 25.06 o 7.00, 26.06 o 7.00. Zainteresowanych prosimy o kontakt z kancelarią w godzinach urzędowania.
 16. Bardzo prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie internetowej w zakładce „Aktualności” i naszego parafialnego Facebooka oraz komunikatów wydawanych przez Kurię Diecezjalną w Gliwicach.