881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest potrzeby Diecezjalnego Funduszu Inwestycyjnego. Bóg zapłać za składane ofiary.
 2. Zakończył się czas wakacji. Rozpoczęcie nowego roku szkolno-katechetycznego będzie miało miejsce Eucharystią w poniedziałek 1 września dla ZSS nr 3 o godz. 9.30, natomiast dla uczniów SP nr 16 we wtorek  2 września o godz. 9.45.
 3. Od poniedziałku do swoich godzin urzędowania wraca kancelaria parafialna            i wznowione zostają wszystkie zajęcia grup w naszej Parafii.
 4. W poniedziałek o 18.30 w kościele odbędzie się organizacyjne spotkanie młodzieży z wszystkich klas gimnazjalnych. Obecność obowiązkowa.
 5. We wtorek na Eucharystię o 18.00 zapraszamy rodziców młodzieży gimnazjalnej przeżywającej swój sakramentalny katechumenat.
 6. W czwartek, także na 18.00 zapraszamy rodziców dzieci III klas Szkoły Podstawowej. Po tych mszach odbędą się spotkania organizacyjne.
 7. W środę o 17.30 Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
 8. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek i piątek oraz pierwszą sobotę miesiąca.  Msze św. wotywne o godz. 7.00. Zaraz po nich o 7.30 nabożeństwa wotywne.
 9. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00. Po niej do godz. 16.00 okazja                do spowiedzi świętej dla dzieci i młodzieży.
 10. W piątek po wieczornej Mszy Świętej prosimy o ofiarę materialną na kwiaty oraz pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Konstytucji 28-72. Za składane ofiary dziękujemy!
 11. W przyszłą sobotę odwiedzimy z duszpasterską posługą chorych i starszych parafian. Prosimy o zgłoszenia w kancelarii lub zakrystii. Początek odwiedzin o godz. 8.30.
 12. Spotkania grup parafialnych: Schola w piątek po wieczornej Mszy Świętej o godz. 17.30, w sobotę Dzieci Maryi o 9.00, a Ministranci o 10.00. Chętnych do włączenia się w ich działalność zapraszamy na spotkania.
 13. W sobotę o 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi.
 14. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą w miesiącu wrześniu. Dla nas jest to niedziela adoracyjna. W związku z Listem Episkopatu Polski na Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego, który należy odczytać w przyszłą niedzielę, adoracja w naszej Parafii odbędzie się w drugą niedzielę września. Także zbiórka na cele parafialnej grupy Caritas będzie miała miejsce 14 września.
 15. W tym roku mija 25 lat, gdy posługę duszpasterską w naszej Parafii zakończył ks. Prałat Paweł Krafczyk. Staraniem Bobrkowian zamieszkujących w Niemczech i lokalnej społeczności, uchwałą Rady Miejskiej w Bytomiu, nadano imię w/w duszpasterza jednej z Bobrkowskich ulic.  Jest to droga na „Fazaniec” pomiędzy ZSS nr 3 a terenem naszej Plebanii. W przyszłą niedzielę zapraszamy Parafian do wspólnej modlitwy na Mszy Świętej o godz. 11.00: w intencji wszystkich rodzin naszej parafii oraz Bobrkowian żyjących poza granicami kraju z podziękowaniem Panu Bogu za wszelkie otrzymane łaski i wieloletnią opiekę duszpasterską ks. Prałata Pawła Krafczyka. Po Mszy Świętej udamy się wraz z delegatami z Niemiec i wszystkimi chętnymi  parafianami, na ul. Księdza Prałata, by uczestniczyć tam w okolicznościowych przemówieniach i wspomnieniach o Księdzu Prałacie Krafczyku.
 16. Także w przyszłą niedzielę  o godz. 15.3o spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.
 17.  W kancelarii można zamawiać Msze Święte na rok 2015.