881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)

1.    Kolekty stycznia będą przeznaczone na potrzeby Parafii. Ofiary kolędowe w tym roku przeznaczmy na wycinkę drzew na cmentarzu. Dziękujemy bardzo za wszelkie składane przy tej okazji ofiary.
2.    Jeszcze dziś  o 15.30 będzie miała miejsce Msza Święta za roczne dzieci.
3.    Od 22-26 lutego w naszej Parafii będą miały miejsce Półkolonie zimowe. Zapisów dzieci dokonujemy w kancelarii w czasie wtorkowych i czwartkowych dyżurów lub osobiście u organizatora, czyli ks. Pawła. Niezbędnym warunkiem udziału dziecka w półkoloniach jest pobranie oraz zwrócenie wypełnionej zgody.
4.    25 stycznia – w poniedziałek – o godzinie 7.00 będzie sprawowana Eucharystia przez wstawiennictwo błogosławionych małżonków Quattrocchi w intencji Rodzin naszej Parafii. Zaraz po Mszy będzie nabożeństwo z ucałowanie relikwii bł. patronów.
5.    28 stycznia – w czwartek – o godzinnie 18.45 odbędzie się kolejne tym razem styczniowe spotkanie młodzieży wyjeżdżającej na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. Przypominamy, że obecność na spotkaniach jest warunkiem wyjazdu  na tegoroczne spotkanie do Krakowa.
6.    W czasie kolędy większość Mszy Świętych będzie odprawianych wyłącznie rano o godz. 7.00. Prosimy o dokładne zapoznanie się z terminarzem odprawianych Mszy.
7.    W miesiącu styczniu zawieszeniu ulegają poniedziałkowe i środowe dyżury w kancelarii parafialnej.
8.    Mimo odwiedzin kolędowych w poniedziałki, czyli 18 i 25 stycznia, o 18.20 będą odbywały się spotkania dla trzecich klas gimnazjum.
9.    Na czas odwiedzin kolędowych nie będzie wtorkowych katechez dla dorosłych oraz comiesięcznych spotkań dla młodzieży z pierwszych i drugich klas gimnazjum.
10.    Po środowych Mszach porannych o 7.30, zapraszamy na Nowennę do MBNP.
11.    W czasie trwania odwiedzin duszpasterskich w czwartki o 18.45 będą miały miejsce kolejne formacyjne spotkania dla młodzieży naszej Parafii.
12.    W piątki o 15.00 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W miesiącu styczniu nie będzie spowiedzi zaraz po nabożeństwie.
13.    W styczniu po piątkowych Mszach wieczornych o posprzątanie kościoła  oraz o ofiarę materialną na kwiaty prosimy mieszkańców ulic: 22 stycznia – Stalowej

1-7 i Pasteura 1-4 oraz 29 stycznia Ustronie 1-13 i Baczyńskiego 1-17. Za wszelką pomoc  i ofiarę okazaną w tym wymiarze już teraz serdecznie dziękujemy.
14.    Jest jeszcze sporo wolnych intencji mszalnych w tygodniu oraz w niedziele w miesiącach: lutym oraz marcu. W celu zamówienia intencji zapraszamy do kancelarii  w godzinach urzędowania.
15.    W czasie stycznia mogą być nanoszone ewentualne zmiany w ogłoszeniach. Będziemy o nich informować na bieżąco z ambony.