881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)

1)     Dzisiejsza kolekta jest kolektą na potrzeby naszej parafii. Przed Kościołem młodzież przeprowadza zbiórkę na Dzieło Trzeciego Tysiąclecia. W przyszłą niedzielę kolekta na fundusz remontowy naszej parafii.

2)     Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św. porannej o godz. 7.30. Prośby i podziękowania do nowenny można składać w ciągu tygodnia do skarbony przy ołtarzu MB.

3)     Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00.

4)     Spotkania z ks. Karolem w tym tygodniu nie odbędą się, gdyż przebywa on na kursie formacyjnym w Nysie.

5)     Trwa miesiąc październik miesiąc Różańca Świętego. Zachęcamy wszystkich bardzo serdecznie do codziennego uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W dni poniedziałek – piątek różaniec będzie o godz. 17.30, w sobotę o 17.00 a w niedzielę o godz. 16.30. Od poniedziałku do piątku modlić się będziemy w intencji kolejnych ulic Bobrka:

Poniedziałek    – ul. Konstytucji nr parzyste

Wtorek            – ul. Krzywoustego

Środa               – ul. Pasteura

Czwartek                   – ul. Stalowa

Piątek              – ul. Ustronie

w soboty poprowadzą różaniec grupy parafialne (w tą sobotę poprowadzi rozważania nasza parafialna grupa Caritas), niedzielne zaś nabożeństwa będą sprawowane w intencji całej Parafii. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

Z wielką radością informujemy, że w sobotę zawiązała sie w naszej parafii kolejna grupa dla dzieci – „Dziecięca róża różańcowa”. Liczy ona 21 jeden osób.

W tym tygodniu swoje spotkania mają:

12.10.2010r. (wtorek) –           członkowie grupy Caritas                               – godz. 18.30 na plebanii

15.10.2010r. (piątek)              młodzież pracująca i studiująca – godz. 19.30 na plebanii

16.10.2010r. (sobota) –           spotkanie byłych ministrantów – godz. 19.00 na plebanii

6)     Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. U ministrantów są dostępne: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Nasza Arka oraz informator miesięczny „Święta Rodzina”.

7)     Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła parafialnego i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców ul. Piecucha 12, 12A, 12B I i 12B II. Po sprzątaniu zapraszamy na mały poczęstunek na plebanii.

8)     Są jeszcze wolne intencje w miesiącu październiku. Zachęcamy do zamawiania intencji w IV kwartale tego roku i na przyszły rok. Przypominamy, że zamawiane Msze są odnotowywane w kartotece rodziny. W czasie kolędy i przy wydawaniu zaświadczeń będziemy poruszać nadal problem modlitwy za żywych i za zmarłych.

9)     W sobotę zapraszamy na godz. 10.00 dzieci, które śpiewają i chcą śpiewać w naszej parafialnej scholce dziecięcej.

10)Dziękujemy za wszelkie składane ofiary, te podczas niedzielnych zbiórek, jak i te indywidualne, kopertowe, przekazane na cele naszej parafii.

11)Przypominamy, że nasza parafia ma swoją stronę internetową. Zapoznać się z nią można pod adresem http://parafia.swrodzinabobrek.pl/

12)W kancelarii parafialnej można nabyć różańce, książeczki do nabożeństwa, płyty DVD ze Święta Bobrka oraz dewocjonalia. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty (część oferowanych dewocjonaliów można zobaczyć na naszej stronie)

13)W ramach obchodów 90 – lecia istnienia KS Polonia Bytom, także w naszej dzielnicy klub pragnie zorganizować turniej „dzikich drużyn” o Puchar Prezesa Polonii Bytom. Turniej odbędzie się 23 października o godz. 10.00. bliższe informacje podamy w następną niedzielę. Chętnych już dziś zapraszamy do treningów i udziału w turnieju.

1) Dzisiejsza kolekta jest kolektą na potrzeby naszej parafii. Przed Kościołem młodzież przeprowadza zbiórkę na Dzieło Trzeciego Tysiąclecia. W przyszłą niedzielę kolekta na fundusz remontowy naszej parafii.

2) Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św. porannej o godz. 7.30. Prośby i podziękowania do nowenny można składać w ciągu tygodnia do skarbony przy ołtarzu MB.

3) Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00.

4) Spotkania z ks. Karolem w tym tygodniu nie odbędą się, gdyż przebywa on na kursie formacyjnym w Nysie.

5) Trwa miesiąc październik miesiąc Różańca Świętego. Zachęcamy wszystkich bardzo serdecznie do codziennego uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W dni poniedziałek – piątek różaniec będzie o godz. 17.30, w sobotę o 17.00 a w niedzielę o godz. 16.30. Od poniedziałku do piątku modlić się będziemy w intencji kolejnych ulic Bobrka:

Poniedziałek – ul. Konstytucji nr parzyste

Wtorek – ul. Krzywoustego

Środa – ul. Pasteura

Czwartek – ul. Stalowa

Piątek – ul. Ustronie

w soboty poprowadzą różaniec grupy parafialne (w tą sobotę poprowadzi rozważania nasza parafialna grupa Caritas), niedzielne zaś nabożeństwa będą sprawowane w intencji całej Parafii. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

Z wielką radością informujemy, że w sobotę zawiązała sie w naszej parafii kolejna grupa dla dzieci – „Dziecięca róża różańcowa”. Liczy ona 21 jeden osób.

W tym tygodniu swoje spotkania mają:

12.10.2010r. (wtorek) członkowie grupy Caritas – godz. 18.30 na plebanii

15.10.2010r. (piątek) młodzież pracująca i studiująca – godz. 19.30 na plebanii

16.10.2010r. (sobota) spotkanie byłych ministrantów – godz. 19.00 na plebanii

6) Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej. U ministrantów są dostępne: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Nasza Arka oraz informator miesięczny „Święta Rodzina”.

7) Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu naszego Kościoła parafialnego i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu o pomoc prosimy mieszkańców ul. Piecucha 12, 12A, 12B I i 12B II. Po sprzątaniu zapraszamy na mały poczęstunek na plebanii.

8) Są jeszcze wolne intencje w miesiącu październiku. Zachęcamy do zamawiania intencji w IV kwartale tego roku i na przyszły rok. Przypominamy, że zamawiane Msze są odnotowywane w kartotece rodziny. W czasie kolędy i przy wydawaniu zaświadczeń będziemy poruszać nadal problem modlitwy za żywych i za zmarłych.

9) W sobotę zapraszamy na godz. 10.00 dzieci, które śpiewają i chcą śpiewać w naszej parafialnej scholce dziecięcej.

10)Dziękujemy za wszelkie składane ofiary, te podczas niedzielnych zbiórek, jak i te indywidualne, kopertowe, przekazane na cele naszej parafii.

11)Przypominamy, że nasza parafia ma swoją stronę internetową. Zapoznać się z nią można pod adresem http://parafia.swrodzinabobrek.pl/

12)W kancelarii parafialnej można nabyć różańce, książeczki do nabożeństwa, płyty DVD ze Święta Bobrka oraz dewocjonalia. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty (część oferowanych dewocjonaliów można zobaczyć na naszej stronie)

13)W ramach obchodów 90 – lecia istnienia KS Polonia Bytom, także w naszej dzielnicy klub pragnie zorganizować turniej „dzikich drużyn” o Puchar Prezesa Polonii Bytom. Turniej odbędzie się 23 października o godz. 10.00. bliższe informacje podamy w następną niedzielę. Chętnych już dziś zapraszamy do treningów i udziału w turnieju.