881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)
 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na seminarium i diecezję. Przed kościołem zbiórka na cele parafialnej grupy Caritas. Naszą ofiarnością wesprzemy podarunki świąteczne dla chorych i starszych parafian.
 2. Następna niedziela to I niedziela miesiąca, a w naszej Parafii to niedziela Adoracji Najświętszego Sakramentu. Po Mszach Świętych zapraszamy do wspólnego trwania przy Chrystusie.
 3. Zachęcamy wszystkich Parafian do licznego udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Drogę krzyżową dla dzieci odprawiamy w piątki o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.30. Wzorem lat ubiegłych uczestników wieczornej niedzielnej Mszy Świętej, zapraszamy na nabożeństwo i do wysłuchania kazań pasyjnych. Zalecki do Drogi Krzyżowej można składać w zakrystii, kancelarii lub do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary.
 4. W zakrystii i kancelarii są do nabycia świece Caritas – paschaliki w cenie 2.50 zł.
 5. Zachęcamy Parafian do podjęcia zobowiązań trzeźwościowych w okresie Wielkiego Postu. Księga trzeźwości jest wyłożona przy Ołtarzu Serca Jezusowego.
 6. W tym tygodniu kancelaria będzie nieczynna w poniedziałek. W pozostałe dni pracujemy bez zmian.
 7. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się katecheza dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy.
 8. W tym tygodniu obchodzić będziemy pierwszy czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Zapraszamy na Msze Święte wotywne i nabożeństwa.
 9. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą miały miejsce w sobotę 12 kwietnia. Prosimy o zgłoszenia w kancelarii parafialnej lub w zakrystii.
 10. W czwartek o 18:45 zapraszamy młodzież na spotkania w postaci małych grup szczególnie tegorocznych bierzmowańców. Naprawdę warto!!!
 11. W piątek zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Po koronce spowiedź do godz. 16.00.
 12. Po Drodze Krzyżowej dla dorosłych, prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła i o ofiarę na wystrój naszej świątyni mieszkańców ulicy Konstytucji 28-72 (parzyste).
 13. Przypominamy, że okazja do spowiedzi w naszej świątyni jest zawsze 15 min. przed każdą Mszą Świętą oraz w piątek od 15.30 do 16.00 i w sobotę od godz. 17.30.
 14. Spotkania grup w sobotę odbędą się o stałych porach: Marianki – godz. 9.00, Ministranci 10.00.
 15. Schola dziecięca ma swoją próbę w sobotę o godz. 9.00. serdecznie zapraszamy.