881 776 552 (całodobowo: wezwania do chorych, sprawy pogrzebowe)

NIEDZIELA 4.3.2018 – III niedziela wielkiego postu

8.30

Różaniec

9.00

Do Boskiej Opatrzności z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszew intencji pewnych mężów i za ich rodziny

oraz w intencji pewnych wdów i za ich ++ mężów

ADORACJA

11.00

Za + męża Fryderyka Kalla (7 rocz. śm.)Chrzest: Marcel Dróżdż   ADORACJA

16.00

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

17.00

Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o łaskę wiary i nawrócenie

w intencji pewnej rodziny Z                                                                                            

ADORACJA

 

PONIEDZIAŁEK  5.3.2018 – dzień powszedni

7.00

Do NSPJ przez wstawiennictwo MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski,z prośbą o zdrowie i Boże bł.

dla Klary i Kornela Gruszczyk

oraz Boża opiekę dla całej rodziny

17.00

O dary Ducha Świętegodla Dawida Górczyka w dniu 18 rocz. urodzin TD Z

 

WTOREK  6.3.2018 –  dzień powszedni

7.00

O Boże błogosławieństwo i pomnożenie miłościdla małżonków Ani i Arka Adamczyków Z

18.00

Za + Mariusza Skowronoraz dusze w czyśćcu cierpiące i konające

 

ŚRODA 7.3.2018 – dzień powszedni

7.00

W intencji dobroczyńców Z

7.30

Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

18.00

Do Ducha Świętego w intencji młodzieży przyjmującej Sakrament Bierzmowania

 

CZWARTEK  8.3.2018  – dzień powszedni

7.00

O potrzebne łaski dla członków, wolontariuszyi podopiecznych Stowarzyszenia Exodus Z

18.00

Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski,z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo

w intencji Heleny Pilawy z okazji 90 rocz. urodzin TD

 

PIĄTEK 9.3.2018  – dzień powszedni

7.00

Za + Annę Hoffmann (miesiąc po śm.)

15.00

Koronka do Bożego Miłosierdzia

Od 15.20 do 16.00 okazja do skorzystania

z Sakramentu Pokuty i Pojednania

16.30

Droga krzyżowa dla dzieci

17.00

Za ++ rodziców Franciszka i Martę Apostel (w dniu urodzin),++ dziadków z obu stron

oraz dusze w czyśćcu cierpiące

17.30

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych

 

Sobota  10.3.2018 – dzień powszedni

8.00

Za + Wacława i Antoniego Wieczorek, + Kazimierę Katus,++ dziadków z obu stron, + Tadeusza Walendzik

Od 17.00 do 17.55 okazja do skorzystania

z Sakramentu Pokuty i Pojednania

18.00

Za + Sabinę Kistowską (na pamiątkę urodzin), + ojca Jerzego Kistowskiego,+ brata  Bogdana Kistowskiego, ++ babcię i dziadka,

++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące Z

 

NIEDZIELA 11.3.2018 – IV niedziela wielkiego post

8.30

Różaniec                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

9.00

Za + Halinę Lebioda od lokatorów z ul. Huty Julii 12B I oraz 12BII Z

11.00

Za + Jerzego Musioł od sąsiadów z Osiedla Pod Brzozami Z

16.00

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

17.00

Za + Barbarę Kaczor (na pamiątkę 50 rocz. urodzin i 31 rocz. śm.)